Zenit Asansör 1998 yılında şahıs firması olarak İstanbul'da her türlü asansörün bakım, onarım, revizyon ve montaj işleri alanında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız 2014 yılı Ocak ayı itibari Teknik Mühendislik Asansör Gemi Elektrik Makina San.Tic.Ltd.Şti. olan ünvanımız Zenit Asansör San.Tic.Ltd.Şti. olarak değiştirilmiştir.

Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız 2006 yılı başında kendisine ait Kartal'daki 3 katlı yeni binasına taşınmıştır. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. Teknik Mühendislik kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur.

Firmamız teknik personeli ve bilgisayar donanımı ile gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Fizibilite ve trafik hesabı konularındaki hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Asansör sektöründe farklı olabilmek ve rekabet ortamını geliştirmek için kurduğumuz asansör sistemlerinde standartlara uygun, ileri teknoloji ürünü malzemeler kullanarak müşterilerimize sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Şirketimiz müşterilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve içinde yaşadığımız toplumun takdirlerini kazanarak, yaptığımız işlerin en iyisini yapmayı hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ZENİT ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
E-mail : info@zenitlift.com.tr
Telefon : +90(216) 306 37 46 - 517 82 86
Adres : Petrol İş Mah. Rahmanlar Cad. No.22 Kartal/İST.

ZENİT GROUPE S.A.R.L. (DEMOKRATİK KONGO CUMHURİYETİ)
www.zenitgroupe.com
ZENİT LİFT L.D.A. (MOZAMBİK MOCAMBIQUE)
www.zenitelevator.com

MULTİMEDİA

DUYURULAR

01.01.2014
Şirket Ünvanımız değişmiştir.
20.12.2013
Yeni web sayfamız yayına girmiştir.
17.09.2013
Zenit Lift yeni logosunu yayınladı.