Zenit Lift 2014 Yangın Tatbikatı

Yangın Tatbikarı

Yangın söndürme eğitimi, her şirketin yangın önleme tedbirlerinin alınmasından sorumlu çalışanları için geliştirilmiştir; bu, sanayi, küçük bir işletme, otelcilik sektörü ya da bir ofis için geçerli olabilir. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kurum ya da kuruluşlarda işyerinin ölçeğine bakmaksızın, yangın önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele konularında uygun donanıma sahip ve bu konuda eğitimli yeterli sayıda kişinin görevlendirilmesini zorunlu hale getirmiştir. Kanun yönetici ya da işverenin yangın ihtimaline karşı araç ve gereçleri sağlayarak, eğitim ve tatbikatları yaptırmasını ve yangın ihtimaline karşı eğitilmiş kişi/kişilerin kurum ya da kuruluşlarda her zaman hazır bulunmalarını şart koşmuştur.

Tanıtım Filmimiz Yayında

Tanıtım Filmimiz

İnsan algısında görsel ve işitsel medya ürünü sunmak çok önemlidir, okumayla elde edilen algı seviyesi, görsel bir anlatımla desteklenmelidir. Profesyonelce hazırlanmış bir film müşterilerinize çok daha hızlı ulaşma imkanı sağlayacaktır.

Herhangi bir metin okunurken algılama sadece göz ile yapılır. Ancak bir tanıtım filmi izlenirken, hem göz ile görüntüler algılanır, hemde seslendirme metni işitsel olarak algılanır. Bu iki algılama yöntemi ile insanlar üzerinde daha olumlu ve uzun süre kalıcı bir etki bırakır.

Yeni Ünvanımız

Yeni Ünvanımız

Sizlere duyurduğumuz üzere şirketimiz 1 Ocak 2014 itibari ile Teknik Mühendislik Gemi Elk. Mak San. Tic. Ltd. Şti. olan şirket ünvanımız ZENİT ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirilmiştir.

Mutlu Yıllar

Yeni Yıl

2014 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yeni Web Sayfamız Yayında

Yeni Web Sayfamız

1998 yılından bugüne yayında olan www.zenitasansor.com.tr adresi artık daha canlı renkleri, dopdolu içeriğiyle karşınızda. Standart web sitemizin yanı sıra interaktif olarak katkı sağlayabileceğiniz sitemizde aradığınızdan fazlasını bulacaksınız.

Sizlere ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler ulaştırabilmek için web sitemizi yeniledik. Interaktif olarak sizlerin de katkı sağlayabileceği web sitemizde ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler almanın yanı sıra, blog yazılarımıza yorumlarda bulunabilir, aklınızdaki soruları sorabilir, dökümanlara ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ZENİT ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
E-mail : info@zenitlift.com.tr
Telefon : +90(216) 306 37 46 - 517 82 86
Adres : Petrol İş Mah. Rahmanlar Cad. No.22 Kartal/İST.

ZENİT GROUPE S.A.R.L. (DEMOKRATİK KONGO CUMHURİYETİ)
www.zenitgroupe.com
ZENİT LİFT L.D.A. (MOZAMBİK MOCAMBIQUE)
www.zenitelevator.com

MULTİMEDİA

DUYURULAR

01.01.2014
Şirket Ünvanımız değişmiştir.
20.12.2013
Yeni web sayfamız yayına girmiştir.
17.09.2013
Zenit Lift yeni logosunu yayınladı.